fbpx

W kolejnej edycji plebiscytu „Równa firma” organizowanego przez Koło Naukowe „Biznes-Innowacje-Networking” działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, zostaliśmy wyróżnieni przez kapitułę konkursu.

Wraz z Kancelarią Prawniczą SDO Skotarczak Dąbrowski Olech i Partnerzy, jesteśmy laureatami ex aequo kategorii najbardziej odpowiedzialna społecznie firma z województwa zachodniopomorskiego w 2019 roku.

Ideą plebiscytów „Równa firma” i „Menadżer roku” jest wspieranie przedsiębiorców, którzy wykazują się społeczną odpowiedzialnością biznesu. Kapituła złożona z pracowników naukowych, studentów, przedstawicieli świata lokalnej gospodarki oraz organizacji pozarządowych nagradza przedsiębiorców, którzy prezentują pozytywne postawy i mogą być wzorem działania dla innych firm.”

Źródło

 

Tworząc naszą firmę, prowadząc restaurację i codziennie pracując jest tak codziennie!

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzają naszą restaurację i dbają o ludzi, lokalnie, po sąsiedzku, dla nas wszystkich, szczecinian i nie tylko, nie zapominając o naszym środowisku.

Do zobaczenia!

Zespół Marshal food

 

Artykuły do przeczytania:

wszczecinie.pl

Fb Równa Firma

Fundacja Biznes Innowacje Networking