fbpx

Ruszamy z konkursem dla Szczecinian!
Wystarczy kilka kroków 😉

 1. Oznacz znajomego, z którym chcesz wykorzystać kupon podarunkowy, udostępnij żeby zaprosić do zabawy swoich znajomych.

 2. Wpadnijcie razem do Marshala, na kawę, ciacho, lemoniadę lub coś zjeść, zróbcie sobie foto, zameldujcie się.

 3. Spośród wszystkich biorących udział, wylosujemy 3 kupony podarunkowe o wartości 100 złotych każdy do wykorzystania w restauracji przy następnej wizycie, na wszystko 🙂

Miłej zabawy i powodzenia!


 


 

Regulamin konkursu dla Szczecinian:

 1. Organizatorem konkursu jest Marszałkowska Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jagiellońskiej 8/4 w Szczecinie.
 2. Udział w konkursie mogą wziąć osoby fizyczne powyżej 18 roku życia, zarejestrowane w serwisie Facebook, mieszkające w Szczecinie.
 3. Organizator nie wymienia kuponów rabatowych na gotówkę.
 4. Data trwania konkursu 28.11.2017-3.12.2017
 5. Spośród wszystkich osób spełniających wymagania w punkcie 1 i 2, zostaną wylosowane 3 osoby. Losowanie odbędzie się w następujący sposób: na pojedynczych kartkach, komisja wypisze, wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie i spełniły wymagania z punktu 1 i 2. Następnie wrzuci wszystkie kartki z imieniem, nazwiskiem lub nazwą profilu z serwisu Facebook, do urny. Jedna osoba z komisji, zamiesza w urnie i wyciągnie 3 wylosowane kartki. Losowanie odbędzie się 4 grudnia br. w restauracji Marshal food przy ulicy Rayskiego 23.
 6. Organizator poprzez bezpośrednią wiadomość w serwisie Facebook, powiadomi 4 grudnia osoby, które wygrały kupon.
 7. Kupon będzie można wykorzystać do 31 stycznia 2018 roku w restauracji Marshal food, na cały asortyment, dostępny w karcie menu.
 8. Kupon będzie można odebrać po uprzednim umówieniu się na odbiór telefonicznie lub za pomocą serwisu Facebook.
 9. Organizator wymaga podania numeru Pesel poprzez wiadomość o wygranej, po otrzymaniu numeru, zweryfikuje na podstawie dowodu osobistego, osobę, która wygrała kupon.
 10. Poza regulaminem, w sprawach nieuregulowanych, organizatora i biorących udział obowiązuje prawo Kodeksu Cywilnego Rzeczypospolitej Polskiej.