fbpx

Serdecznie zapraszamy do restauracji Marshal food przy ulicy Rayskiego 23 w Szczecinie, czynnie włączając się w pomoc na rzecz ochrony wilków żyjących w Polsce.


źródło: pixabay.com

 

Wobec braku obojętności dla swobody życia i bezpieczeństwa wilczych watach w naszym kraju, organizujemy to wydarzenie aby uwrażliwić Państwa na problem i zachęcić do aktywnego wsparcia.

Polska jest jednym z niewielu krajów w Unii Europejskiej, który możemy dziś nazwać wilczą ostoją. Tym bardziej chcemy pomóc naszym rodakom działając lokalnie.

Kulinarna atrakcja to nowe menu sezonowe inspirowane smakiem i zapachem Kanady.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

10 % dochodu  z każdej propozycji kanadyjskiej karty sezonowej zostanie przekazane na konto WWF Polska (World Wide Fund of Nature) na program „Zaadoptuj wilka”

Menu sezonowe zagości w naszej kuchni do końca kwietnia bieżącego roku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tym kwartale, podzielenia się inicjatywą ze znajomymi i rodziną, żeby wspólnie posmakować kuchni i czynnie włączyć się w pomoc na ten szczytny cel.

Mając na uwadze duże zainteresowanie, szczególnie w weekendy, prosimy o rezerwację stolika osobiście w restauracji przy ulicy Rayskiego 23 w Szczecinie lub telefonicznie pod numerem 531-288-099.

 

Z wyrazami szacunku

Krzysztof Faliński


 

 


WWF Polska od 2007 roku prowadzi działania na rzecz poprawy relacji między wilkiem a człowiekiem, m.in. przekazując hodowcom zestawy pastuchów elektrycznych zasilanych bateriami słonecznymi oraz psy pasterskie, które skutecznie zniechęcają wilki do polowania na zwierzęta hodowlane. Fundacja walczy także o ochronę wschodniej części Karpat, gdzie przetrwały ostatnie fragmenty Puszczy Karpackiej. To jedna z najważniejszych ostoi trzech dużych drapieżników, w tym wilka.

W ramach akcji „Zaadoptuj wilka”, WWF Polska rozpoczął kampanię, której celem jest upowszechnianie wiedzy na temat tego zwierzęcia, a także uświadomienie, że powinniśmy wspierać jego ochronę. Jedną z form tego wsparcia jest wirtualna adopcja wilka na stronie pomagamwilkom.pl. Zebrane w ten sposób środki posłużą na zakup kolejnych pastuchów elektrycznych dla hodowców oraz na prowadzenie badań i monitoringu wilków, ze szczególnym uwzględnieniem polskich Karpat. Kampanii towarzyszą także działania na rzecz zmiany wizerunku złego wilka. We współpracy ze znanymi rysownikami WWF chce pokazać, że wilk nie musi być wyłącznie tym najgorszym bohaterem polskiej kultury.

Źródło: WWF Polska oraz Dziennik Łódzki